7 dniowy Archanielski rytuał miłosny by przyciągnąć miłość wybranego mężczyzny lub kobiety – 600zł

Miłość jest najsilniejszym i najwspanialszym czuciem jakie jest nam dane poczuć. To banalne stwierdzenie, ale to właśnie miłość nadaje sens naszemu życiu. Widząc zakochanych ludzi, kiedy sami nie mamy przy swym boku drugiej połówki, czujemy zazdrość- i nie ma w tym nic złego. Wszak każdy chciałby poczuć czym jest prawdziwe szczęście. A ten stan możemy osiągnąć tylko wtedy kiedy jesteśmy w szczęśliwym, opartym na wzajemnej miłości, szacunku i zaufaniu związku.

Rytuał na przyciągnięcie miłości potrafi zdziałać cuda. Ten rytuał skierowany jest w zasadzie dla wszystkich. Zarówno do osób, które są zamknięte i przez swoją nieśmiałość jest im ciężko znaleźć partnera, jak i do tych, które są otwarte, towarzyskie, ale nie umieją spotkać osobę, która by ich zainteresowała.
Rytuał nie jest oszukiwaniem kogoś, aby się w Tobie zakochał. Jest bardziej, jak prośba do wszechświata, aby przyniósł Ci coś, co sprawi, że będziesz szczęśliwa. Rytuał to sposób na poproszenie o to, czego pragniesz. Składa się z trzech kroków: stworzenia intencji, przywołania jej za pomocą rytuału i wprowadzenia tej intencji w czyn.
Piątek jest najlepszym dniem na wykonanie rytuału, aby przyciągnąć prawdziwą miłość

Dzieje się tak dlatego, że jest to dzień, którym rządzi Wenus, bogini miłości. Jeśli chcesz być naprawdę konkretna co do czasu, to woskowy lub półksiężycowy Księżyc jest również dobrą okazją – energia księżycowa jest teraz pozytywna, twórcza i polega na wprowadzaniu nowości do Twojego życia.

Za pomocą tego rytuału, przyciągniesz kochanka naszych marzeń. Pamiętaj, aby zamawiając rytuał mieć pewne wyobrażenie co do osoby, którą chcesz przyciągnąć. Bądź konkretna, jeśli chodzi o miłość, którą chcesz przyciągnąć i o związek, który chcesz mieć. Pomyśl o swoich fizycznych pragnieniach, osobowości, którą chciałabyś, aby posiadała ta osoba.

Rytuał przyciągnięcie miłości różni się od innych zaklęć i rytuałów miłosnych. Uroki miłosne polegają na przyciągnięciu i zdobyciu miłości jednej konkretnej osoby, którą znasz i z którą byłeś w związku. Rytuał na przyciągnięcie nowej miłości ma na celu wytworzenie energii, która ma sprawić, że znajdziesz inną osobę, w której zakochasz się z wzajemnością. Zalecane jest dla osób, które do tej pory nie miały szczęścia w miłości, a także dla tych, którzy niedawno się rozstali i chcieliby znaleźć nową miłość. Być może wydarzenia z Twojej przeszłości blokują Cię przed nowym uczuciem, nawet jeśli myślisz, że chciałbyś być w związku. Rytuał przyciągania miłości odblokowuje Cię na nową miłość, przynosi Ci równowagę energetyczną. Dzięki rytuałowi wzrośnie Twoja pewność siebie, staniesz się bardziej pozytywna, otwarta na nowe znajomości. Rytuał poprawi Twoje samopoczucie, sprawi że będziesz bardziej pewna siebie. Zazwyczaj w ciągu 1-4 miesięcy, rytuał pokazuje swoja całkowite działanie. Do 4 miesięcy, powinnaś spotkać osobę w której zakochasz się z wzajemnością.

Rytuały odprawiam 7 dni pod rząd. Po zakończeniu rytuałów przesyłam zdjęcia, jako dowód, że rytuały odbyły się.

6 testimonials on “7 dniowy Archanielski rytuał miłosny by przyciągnąć miłość wybranego mężczyzny lub kobiety – 600zł”

Selena

Świetny rytuał, dzięki któremu w końcu natrafiłam na faceta, który odpowiada mi pod każdym względem. Zamówiłam, bo od dłuższego czasu nie miałam powodzenia w kontaktach z mężczyznami. Chodziłam na randki, spotykałam się z różnymi facetami, ale żaden z nich mi nie odpowiadał. To mnie skłoniło do zamówienia rytuału. Po dwóch miesiącach spotkałam Mirka, z którym jestem obecnie. Od razu spodobaliśmy się sobie nawzajem. Już po kilku spotkaniach uznaliśmy, że spróbujemy być ze sobą. Jesteśmy parą od ponad 2 miesięcy i doskonale rozumiemy się. Pozdrawiam.

wealka

Rytuał zadziałał w taki sposób jaki chciałam. Zacznę od tego, ze jestem osobą raczej nieśmiałą. To znaczy mam swoje towarzystwo, ale czuję się niezbyt komfortowo w nowym towarzystwie, mam lekkie opory przed poznawaniem nowych osób. Dzięki rytuałowi stałam się bardziej otwarta, dzięki czemu poznałam więcej mężczyzn. Jeden z nich przypadł mi do gustu, i co istotne ja jemu także. Spotykamy się od ponad dwóch miesięcy i potrafimy się świetnie porozumieć. Myślę, że niedługo zostaniemy parą.

Patrycja

Rytuał pomogł mi spotkać mężczyznę w którym jestem obecnie zakochana. Zamówiłam dlatego, że nie miałam szczęścia do mężczyzn. Zazwyczaj spotykałam takich, którzy nie podobali mi się do końca. Zawsze coś mi w nich przeszkadzało. Marek, bo tak ma na imię mężczyzna z którym jestem pasuje mi pod każdym względem. Powiem więcej, zamawiając rytuał nie spodziewałam się, że spotkam takiego faceta. Jestem praktycznie pewna, że będziemy ze sobą do końca życia. Snujemy dalsze plany i dogadujemy się na każdej płaszczyźnie.

Magda

Efekty rytuałów zaskoczyły mnie. Skorzystałam, ponieważ chciałam mieć większe powodzenie u mężczyzn. Od pewnego czasu zauważyłam spadek zainteresowania moją osobą i dlatego chciałam to zmienić. Opis rytuału mnie zainteresował i dlatego skorzystałam. Już po kilku tygodniach od odprawienia było znacznie lepiej. Spotkałam się z kilkoma mężczyznami i o dziwo jeden z nich naprawdę przypadł mi do gustu. Co najważniejsze, ja jemu również i od 1,5 miesiąca jesteśmy parą. Co oczywiste, jesteśmy dopiero na początkowym etapie naszego związku, ale czuję, że pasujemy do siebie. Jestem pełna optymizmu co do przyszłości naszego związku.

Aga28

Polecam rytuał. Dzięki skorzystaniu z usługi w ciągu 3 miesięcy poznałam mężczyznę z którym jestem obecnie. Już w ciągu pierwszych trzech tygodni po zamówieniu rytuału zauważyłam wzrost zainteresowania u mężczyzn. Zaczęłam częsciej spotykać się z płcią przeciwną i w taki sposób poznałam Wojtka, z którym obecnie jestem. Spodobaliśmy się sobie nawzajem i potrafimy się świetnie dogadywać, spędzamy ze soba miło czas. Myślę, że nasz związek ma przyszłość. Pozdrawiam.

Ania

Powodem skorzystania z rytuału było to, że nie miałam powodzenia u mężczyzn. Zaczęło mnie to drażnić. Mam 27 lat i zaczęłam powaznie myśleć o tym, żeby ustatkować się i założyć rodzinę. Nigdy nie byłam nad wyraz towarzyska i to przeszkadzało mi w poznawaniu mężczyzn. Nie chodziłam zbyt często na dyskoteki, miałam konto na portalu randkowym i czasami spotykałam się z facetami przez ten portal, ale zazwyczaj były to nieudane randki. Po rytuale sytuacja nieoczekiwanie poprawiła się. Zaczęłam częściej wychodzić z domu i poznawać nowych mężczyzn. W końcu poznałam mężczyznę z którym obecnie jestem. Poznaliśmy się ponad dwa miesiące temu i już po kilku spotkaniach uznaliśmy, że zostaniemy parą. Na razie wszystko między nami układa się kapitalnie, jesteśmy w sobie zakochani. Jestem pozytywnie nastawiona co do przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *