7 dniowy rytuał miłosny Archanielski na odzyskanie ukochanej osoby – 600zł

Rytuał przynosi pomoc Archanioła Haniela w celu odzyskania miłości ukochanej osoby. Archanioł Haniel to patron ludzi zakochanych.  Pomaga uwierzyć w miłość i dostrzec tych, którzy naprawdę nas kochają.
Rytuał usuwa złe energie z miłości, pomaga we wzajemnym przebaczeniu i usuwa chorą zazdrość ze związku.
Jeśli Twoje intencje są czyste i darzysz utraconą osobę szczerym uczuciem to rytuał ten jest przeznaczony dla Ciebie.

Jeśli to czytasz, to prawdopodobnie myślisz o powrocie do byłego partnera lub chcesz wzbudzić większe uczucie u osoby, która podoba Ci się. Być może masz wątpliwości i myślisz, że skorzystanie z usług rytualisty, nie jest dobrym pomysłem, ponieważ miałeś złe doświadczenia z innymi ludźmi w przeszłości. Myślę, że tym razem jesteś we właściwym miejscu, a ja mogę Ci naprawdę pomóc.

Ale zanim przejdziemy dalej, chcę, żebyś zrozumiał coś ważnego. Przede wszystkim nalezy być realistą i zaakceptować fakt, że rezultaty nie zawsze są takie, jakich oczekujemy, zwłaszcza gdy mówimy o rytuałach. Nie mogę zagwarantować 100% skuteczności, ale mogę śmiało stwierdzić, że wskaźnik skuteczności oscyluje wokół 70-80%

Wierzę, że nie ma rzeczy niemożliwych, i że jeśli włożymy wysiłek, możemy razem dokonać wspaniałych rzeczy! Jeśli to rozumiesz i chcesz spróbować, czytaj dalej!

Teraz wyjaśnię Ci, jak działa mój rytuał. Aby rzucić zaklęcie, potrzebuję Waszych imion i dat urodzenia. Informacje te nigdy nie zostaną ujawnione ani zamieszczone w Internecie.

Wykonanie tego rytuału zajmuje 7 nocy, ponieważ jest to rytuał składający się z różnych etapów:

Pierwszego dnia ustawiam mój ołtarz, układam świece i elementy, które reprezentują ziemię, ogień, wodę i powietrze.

Potem następuje Inicjacja oczyszczenia: święte przedmioty muszą zostać oczyszczone, a ja muszę oczyścić się pod księżycem (rytuał jest zawsze odprawiany w nocy).

Muszę wyznaczyć święty krąg wokół mojego ołtarza.

Wydrukuję i umieszczę w centrum mojego ołtarza dane, które przysłałeś/aś

Następnie następuje inwokacja, wezwanie każdej istoty, o której wiem, że powinna przybyć, aby wysłuchać sprawy. Jest to ważny moment, każda istota przybędzie tylko wtedy, gdy zostanie wezwana odpowiednią modlitwą.

Potem palę odpowiednie świece dla każdego z bóstw i przedstawiam im Twoją sprawę.

Po pięciu dniach powtarzania wezwań i modlitw nadejdzie czas na zamknięcie zaklęcia.

Dziękuję każdemu bóstwu (przede wszystkim Archaniołowi Hanielowi) za wysłuchanie.

Zdmuchuję świece i zakopuję je w bezpiecznym miejscu.

Na końcu piszę do Ciebie, aby opowiedzieć Ci, jak wszystko poszło.

Tak wygląda cała procedura. Możesz się zastanawiać, czy mogą wystąpić jakieś skutki uboczne? Odpowiedź brzmi NIE, ponieważ odprawiam rytuały przez długi czas.

Po zakończeniu rytuałów rezultaty pojawiają się zwykle po kilku tygodniach. Jednak zapamiętaj że:

-Nie wszyscy ludzie okazują swoją miłość w ten sam sposób, są osoby mało demonstracyjne, które mogą cię kochać i nie okazywać tego.

-Zaklęcie próbuje „zasugerować” chęć powrotu u drugiej osoby, ale robi to w subtelny sposób, tak aby uwierzyła, że to była jej własna decyzja, dlatego zaklęcie działa powoli.

 

Skąd będziesz wiedział, że zaklęcie działa? Ponieważ ta osoba będzie chciała do Ciebie wrócić, ale niekoniecznie spodziewaj się, że pojawi się u Twoich drzwi z bukietem kwiatów. Może to wyglądać w inny sposób, powrót może następować stopniowo.

 

Rytuał trwa przez 7 dni i obejmuje 7 sesji aby wyprosić dla Ciebie pomoc u Archanioła Haniela.

7 testimonials on “7 dniowy rytuał miłosny Archanielski na odzyskanie ukochanej osoby – 600zł”

Anita

Witam Serdecznie. Pragnę napisac, że rytuał miłosny zadziałał. Zanim skorzystałam z tej witryny, korzystałam jeszcze z dwóch innych stron z rytuałami miłosnymi. Niestety uroki nie zadziałały. Potraktowałam rytuał archanielski, jako ostatnią deskę ratunku. Nie liczyłam na wiele. Na szczęscie zaskoczyłam się pozytywnie. Po trzech miesiącach od zamówienia rytuał przyniósł rezultaty, mężczyzna do mnie wrócił. Pozdrawiam.

ksena

Rozpocznę od tego, że w naszym związku było więcej wzlotów niż upadków. Poznaliśmy się na wakacjach nad morzem. Bardzo szybko przypadliśmy sobie do gustu. Pierwszy rok był fantastyczny. Dogadywaliśmy się swietnie i spędzaliśmy ze sobą wiele czasu. Niestety wraz z upływem czasu, przestawaliśmy rozumieć się, i to doprowadziło do naszego rozstania. Na początku myślałam, ze sobie z tym poradzę. Niestety czas mijał, a ja nadal nie umiałam dojść do siebie. To mnie skłoniło do zamówienia rytuału archanielskiego. Efekty pojawiły się po 8 tygodniach, kiedy to on niespodziewanie zaproponował mi abyśmy spotkali się. Na spotkaniu poprosił mnie o to, żebym dała mu kolejną szansę, na co ja zgodziłam się. Jesteśmy ponownie ze soba od miesiąca i dogadujemy się bardzo dobrze.

Czarka

Również polecam tą stronę. Kiedy zostawił mnie facet zaczęłam szukać sposobów na odzyskanie go i w takie sposób natknęłam się na stronę magia-anielska.pl. Strona miała sporo pozytywnych opinii, i dlatego postanowiłam że skorzystam. Efekty przerosły moje oczekiwania, ponieważ już w drugim tygodniu po zakończeniu rytuałów, mężczyzna odnowił ze mną kontakt. Zaczęliśmy spotykać się i wyjaśniać sobie nieporozumienia. Po kilku tygodniach takich spotkań doszliśmy do wspólnego wniosku, żeby zostać parą.

Dorota29

Postanowiłam skorzystac z tej strony, ponieważ miała sporo dobrych opinii w internecie. Jestem bardzo ostrożną osobą i niełatwo ulegam napięciu, zwłaszcza widząc, wiele stron internetowych, które nie przekonywały mnie. Rytuał archanielski jednak pomógł- po pierwsze odzyskałam mężczyznę, który mnie zostawił, a po drugie znowu mieszkamy pod jednym dachem. Nie ma już małostkowych zachowań z jego strony, a ze swojej strony czuję się bardziej spokojna i zrównoważona. Nie wiem, czy rytuały mogą mieć na to wpływ, ale ja nie zrobiłam nic innego, więc to musi być to.

Andżelika

Jestem pod wrażeniem efektu rytuałów miłosnych. Mężczyzna mnie zostawił, ponieważ przez ostatnie 3 miesiące naszego związku bardzo często kłociliśmy się. W końcu powiedział, że mnie zostawia i urwał ze mną kontakt. Usunął mnie nawet z mediów społecznościowych. Wiem, że wpływ na jego decyzję mieli także Jego rodzice, których on bardzo często słuchał i nie potrafił wyrazić swojego zdania. Po rytuale sytuacja zmieniła się, po miesiącu odnowilismy kontakt i zaczęliśmy spotykać się. On zaczął stawiac się swoim rodzicom i mieć własne zdanie. Koniec końców poprosił mnie o to żebyśmy spróbowali być ponownie parą. Jesteśmy znowu razem od 2 miesięcy i potrafimy dogadac się.

emitka

Witam. Rozpocznę od tego, że chciałam odzyskać mężczyznę, którego sama zostawiłam. Mieliśmy trudniejszy okres w związku, a ja nie wytrzymałam napięcia. Nasze sprawy się komplikowały, a ja byłam wścibska i myślałam, że wiem wszystko lepiej. Upłynęło kilka tygodni bez jego obecności, a ja zaczęłam cholernie za nim tęsknić. Zdałam sobie sprawę z własnych błędów i uznałam, że spróbuję skorzystać z rytuału miłosnego. Rytuał przyniósł fantastyczny skutek, ponieważ już po 6 tygodniach od zamówienia zostaliśmy ponownie parą. Pozdrawiam.

Dalka

Od początku zależało mi na rytuale białej magii. Był to mój podstawowy warunek, żeby skorzystać z magii miłosnej. Nie chciałam skutków ubocznych, wolałam żeby rytuał zakończył się niepowodzeniem, niż żeby pojawił się skutki uboczne. Zaskoczyłam się mega pozytywnie. Mężczyzna, który mnie zostawił i nie miał ze mną kontaktu przez ponad 3 miesiące, wrócił do mnie. Na pełne rezultaty czekałam prawie 11 tygodni, ale opłaciło się mieć nadzieję. Teraz jesteśmy ponownie razem od ponad miesiąca i rozumiemy się lepiej niż przed rozstaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *