Rytuał miłosny 10 dniowy – 800zł

Miłość to wspaniałe uczucie. Każdy kto był zakochany doskonale o tym wie. Świat rządzi się swoimi prawami. Są ludzie, którzy mają więcej szczęścia, lecz niestety są też tacy, którym fortuna nie sprzyja. W miłości jest podobnie jak w każdym innym aspekcie życia. Są osoby, które już w młodym wieku poznają swoją drugą połówkę, następnie biorą ślub i mają dzieci. Dla nich jest to oczywista rzecz, że każdy ma kogoś na kim mu zależy i ciężko im zrozumieć, że są ludzie którzy zwyczajnie nie mają szczęścia w kontaktach z płcią przeciwną. Nikt nie wie co czeka go na loterii życia. Prawda jest taka, że każdy związek może się rozpaść. Jeśli jesteś osobą, która została zostawiona przez swojego towarzysza życia, to rytuał miłosny jest dla Ciebie.

Rytuał miłosny ma 3 podstawowe zastosowania:

1. Jeśli chcesz odzyskać osobę która z Tobą zerwała.

2.Jeśli chcesz zdobyć osobę, z którą nigdy nie byłaś w związku, ale która Ci się podoba (może to być kolega/koleżanka z pracy albo ze studiów, albo osoba którą znasz już jakiś czas, ale nie reaguje na Twój podryw.

3. Jeśli zauważasz, że w Twoim związku sprawy nie podążają w takim kierunku w jakim powinny i chcesz naprawić swój związek, abyście potrafili rozumieć się tak dobrze, jak na początku Waszego związku.

Rytuały które odprawiam oparte są na tradycyjnej Białej Magii, która była używana przez wieki.

Oto odpowiedzi na kilka podstawowych pytań, odnoszących się do rytuału miłosnego, który proponuje:

Ile czasu trzeba, aby rytuał miłosny przyniósł pełne efekty?

Zazwyczaj ten czas wynosi od 1-4 miesięcy, chociaż należy pamiętać, że każdy przypadek jest indywidualny.

Czy efekty rytuału miłosnego będą trwałe?

Tak, rytuały miłosne mają naprawdę dużą moc. Jeśli rytuał okaże się skuteczny, to jego efekty utrzymują się do kilku lat, co wcale nie zwalnia z obowiązku dbania o Wasz związek.

Czy rytuały miłosne są bezpieczne?

Tak, rytuału, które odprawiam odparte są na białej magii. Podczas rzucania zaklęć zwracam się do bóstw miłości, nie powiązanych z żadną czarną magią. Jest to bardzo istotne, ponieważ dzięki temu jestem pewien, że nie wystąpią żadne skutki uboczne

Czy rytuał miłosny można zdjąć?

Od razu zaznaczę, że bardzo rzadko następują przypadki, aby ktoś kazał zdjąć rytuał kiedy to ten rytuał przyniósł pożadane efekty. Ale odpowiedź brzmi twierdząco. Rytuał miłosny można zdjąć.

Co w przypadku, kiedy mężczyzna zostawił mnie i ma już nową kobietę?

W takich przypadkach rytuał miłosny także pomaga, ale zalecam połączenie rytuału miłosnego z rytuałem separacyjnym.

Zamówiłam już rytuał u kogoś. Czy mogę zamówić również ten rytuał miłosny?”

Odpowiedź brzmi – Tak. Rytuały, które odprawiam nie kolidują z innymi.

Czy każdy rytuał kończy się sukcesem?

Większość. Skuteczność oceniam na poziomie 80%, chociaż wszystko zależy od indywidualnego przypadku.

Na koniec dodam, że tematyką magii miłosnej oraz ezoteryki zajmuję się od wielu lat. Dzięki temu wiem w jaki sposób pracować z energiami. Doświadczenie, które nabyłam odprawiając rytuały sprawia, że mam dużą skuteczność w tym co robię.

Rytuały odprawiam przez 10 dni pod rząd. Po zakończeniu rytuałów, wysyłam zdjęcia, jako dowód na odprawienie rytuałów miłosnych. Koszt wynosi 800 zł.

10 testimonials on “Rytuał miłosny 10 dniowy – 800zł”

Greta

Witam. Byłam w kilkuletnim związku, w którym bywało różnie, ale chwil pozytywnych było znacznie więcej niż negatywnych. Myslałam, że będziemy razem do końca życia i wspólnie będziemy pokonywać życiowe przeszkody. Niestety, stało się zupełnie inaczej. Dość niespodziewanie, mężczyzna postanowił ze mną zerwać. Nie umiałam poradzić sobie bez niego, pierwszy miesiąc po zerwaniu był tragiczny. Potem powoli dochodziłam do siebie, ale nadal mocno za nim tęskniłam. Poszperałam trochę w internecie i znalazłam tą stronę. Zamówiłam 10 dniowy rytuał miłosny i zaczęłam czekać na efekty. Rytuał zadziałał, w ciągu 5 tygodni od zamówienia, mężczyzna odnowił ze mną kontakt i zaczęliśmy się ponownie spotykać. Po kilku spotkań podjęliśmy wspólnie decyzje, że spróbujemy być ze sobą ponownie. Minął miesiąc odkąd znowu jesteśmy razem i potrafimy świetnie dogadywać się. Pozdrawiam i polecam ten rytuał.

Łukasz

Jestem zadowolony z rezultatów. Zakupiłem ten rytuał, bo chciałem odzyskać kobietę, która zostawiła mnie po prawe dwóch latach związku. Powodów rozstania było kilka. Przede wszystkim przeszkadzały jej moje wyjazdy zagraniczne. Ja jej powtarzałem, że musimy mieć pieniądze na życie, ale do niej to średnio docierało. Ponadto negatywny wpływ na nią miały jej koleżanki. Cholernie brakowało mi jej obecności. Po dwóch miesiącach po tym jak mnie zostawiła, postanowiłem zamówić rytuał miłosny i zaskoczyłem się pozytywnie. Ona wróciła do mnie po 3 miesiącach od zakończenia rytuałów.

ełka

Ja też polecam ten rytuał. Opowiem bliżej swoją sytuację. A więc skorzystałam dlatego, że od kilku lat podobał mi się pewien mężczyzna, ale zupełnie nie wiedziałam jak go poderwać. Próbowałam kilku sposobów, aby zwrócić Jego uwagę, ale widziałam po nim, że on nie jest mną zainteresowany na powaznie. To mnie przekonało do zamówienia tego rytuału. Wyniki przerosły moje oczekiwania, ponieważ w ciągu 7 tygodni od zakończenia rytuałów staliśmy się parą. Już po 3 tygodniach widoczne były pierwsze efekty, zaczęliśmy więcej ze sobą rozmawiać i spotykać się. Po kilku tygodniach spotkań zostaliśmy parą.

jagoda

Witam
Przed skorzystaniem z magia-anielska.pl zamówiłam rytuały u dwóch innych rytualistów i byłam zawiedziona. Po pierwsze nie miałam rezultatów, po drugie nie otrzymałam dowodów na odprawienie rytuałów. Postanowiłam, że spróbuję po raz ostatni. Po zakończeniu rytuałów, otrzymałam zdjęcia, jako dowód że rytuały odbyły się. Zdjęcia bardzo spodobały mi się i dodawały otuchy, że rytuał powiedzie się. Początkowo nie działo się nic i myślałam, że po raz kolejny zawiodę się. Na szczęscie w 5 tygodniu, mężczyzna odezwał się do mnie. Zaczęliśmy ponownie pisać ze sobą i spotykać się. Po ponad miesiącu luźniejszych spotkań, on zaproponował, abyśmy zostali para, na co oczywiście ja zgodziłam się. Jesteśmy ponownie ze sobą od 6 tygodni i dogadujemy się jak nigdy wcześniej. Gorąco pozdrawiam i polecam.

Lora

Dzięki rytuałowi odzyskałam męża. Byliśmy małżeństwem od 6 lat i układało się nam dobrze. Niestety ostatnich kilka miesięcy było trochę gorszych. On zmienił pracę, zmieniło się również jego zachowanie i podejście do mnie. Zaczął być wobec mnie bardziej oschły i nieczuły. Próbowałam z nim rozmawiać, ale to nie przynosiło rezultatów. W końcu on podjął decyzję, że odchodzi ode mnie i wyprowadził się z domu. Bardzo mi go brakowało. Próbowałam się kontaktować z nim, ale nic to nie dawało. Zaczęłam szukać innych sposobów na to, żeby go odzyskać. Rytuał miłosny z tej witryny mnie zaciekawił i pomyślałam, że spróbuję. Była to świetna decyzja, ponieważ po 10 tygodniach pogodziłam się z mężem i znowu mieszkamy razem.

Dagmara31

Opisze bliżej mój problem miłosny. Facet zostawił mnie dla innej kobiety, po dwóch latach związku. Nie umiałam pozbierać się po tym wydarzeniu i dlatego postanowiłam, że skorzystam z usług magia-anielska.pl. Zamówiłam dwa rytuał. Rytuał odcięcia dwóch osób, aby zakończyć ich związek, oraz 10 dniowy rytuał miłosny, żeby go odzyskać. Efekty pojawiły się stosunkowo szybko, bo już po 4 tygodniach oni rozstali się. Mężczyzna odnowił ze mną kontakt i zaczęliśmy znowu spotykać się. Pierwsze nasze spotkania były raczej luźniejsze, wyjaśnialiśmy sobie nieporozumienia. Ja zaczynałam potem powoli naciskać, aby on wyraźnie określił się, czy chce być ze mną. To dałe rezultaty, ponieważ dzięki temu, on przeprosił mnie za to, że mnie zostawił i zaczął prosić o kolejną szansę na stały związek. Jesteśmy ponownie parą od 3 miesięcy i tym razem dogadujemy się bardzo dobrze, jego zachowanie wobec mnie zmieniło się na lepsze, ma wobec mnie większy szacunek. Mam nadzieję, że tak już pozostanie.

Izka

Rytuał zadziałał tak jak sobie wymarzyłam. Skorzystałam, bo chciałam zdobyć kolegę z pracy. Poznaliśmy się pół roku przed zamówieniem rytuału i bardzo dobrze dogadywaliśmy się ze sobą. Mieliśmy wiele szczerych rozmów. On nie chciał stałego związku, ponieważ miał zranione serce, ponieważ jego wcześniejsza dziewczyna go zdradziła. Uznałam, że najlepszym sposobem, aby go zdobyć będzie skorzystanie z magii miłosnej. Zaczęłam interesowac się tematem, poczytałam trochę stron z opiniami i skorzystałam z tej strony. Było to właściwym wyborem, bo po 7 tygodniach od rytuałów, on poprosił mnie, żebyśmy zostali parą. Jesteśmy razem od kilku tygodni i mogę stwierdzić, że naprawdę pasujemy do siebie.

Sylwia

Zamówiłam ten rytuał, gdyż chciałam odzyskać mężczyznę, który zostawił mnie dlatego, że znudził mu się stały związek. Odszedł ode mnie i zaczął spotykać się z kolegami, oraz innymi dziewczynami. Nie potrafiłam patrzeć bezczynnie na to jak go tracę. Musiałam podjąć próbę, aby go odzyskać. Po przeanalizowaniu kilku stron o tematyce magii miłosnej podjęłam decyzję, że zamówię właśnie ten rytuał. Nie chciałam korzystać z czarnej magii, bo obawiałam się skutków ubocznych. Po zakończeniu rytuałów dostałam zdjęcia jako dowód że rytuały naprawdę odbyły się. Mocno trzymałam kciuki, żebym zobaczyła efekty. Po miesięcu niestety nie wydarzyło się nic nadzwyczajnego i powoli traciłam nadzieję. Jednak po tym czasie sprawy zaczęły nabierać rumieńców. On odnowił ze mną kontakt i znowu zaczeliśmy spotykać się. To trwało około 6 tygodni, po tym okresie, on poprosił mnie o jeszcze jedną szansę. Zgodziłam się i od miesiąca znowu jesteśmy parą. Mocno licze na to, że rezultaty rytuałów okażą się trwałe.

Granatowa

Dzięki rytuałowi odzyskałam męża, który niespodziewanie zostawił mnie. Byliśmy razem od 16 lat, mieliśmy dwójkę dzieci. Wszystko układało się pomiędzy nami dobrze, chociaż to oczywiste, że w naszym związku było dużo rutyny. Myślałam, ze mój mąż to całkowicie akceptuje, ale byłam w błędzie. Niespodziewanie odszedł ode mnie, na końcu robiąc awanturę, że ma dość takiego życia. Nie wiedziałam nawet co mam mu odpowiedzieć. Byłam wbita w ziemię. Mijały kolejne dni bez niego, a ja nie umiałam sobie poradzić. Wszystkie zajęcia codziennego dnia wykonywałam na siłę. To spowodowało, ze zdecydowałam się na użycie magii miłosnej. Po rytuale otrzymałam zdjęcia, które dodawały mi nadziei w trakcie oczekiwania na efekty. Na szczęscie rytuał zadziałał. Mąż wrócił do mnie 8 tygodni po odprawieniu rytuałów. Znowu wszystko jest jak dawniej. Mam wielką nadzieję, że rezultaty rytuałów będą trwałe i mojemu mężowi już więcej nie odbije.

Ola

Witam. Potwierdzam skuteczność rytuałów. Dzięki temu zdobyłam mężczyznę o którego starałam się bezskutecznie przez kilka lat. Znaliśmy się dobrze, kumplowaliśmy się, ale nic poza tym. On nie chciał być w związku. Po rytuale jego podejście wobec mnie stopniowo zaczynało zmieniać się. Z każdym tygodniem zbliżaliśmy się do siebie, aż wreszcie wspólnie uznaliśmy, że spróbujemy być para. Jak na razie, a minęło kilka tygodni wszystko wygląda świetnie, pasujemy do siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *