Rytuał bogactwa Anioła Fortunaty – 500zł

Rytuał przynosi pomoc Anioła Fortunaty zakresie poprawy sytuacji materialnej. Dzięki stabilnemu bytowi materialnemu możemy zapewnić szczęście swojej rodzinie i lepiej rozwijać własną duchowość.
Rytuał może przynieść niespodziewany przypływ gotówki- wygraną na loterii, otrzymanie podwyżki, darowizny, uzyskanie pieniędzy z korzystnej sprzedaży nieruchomości itp.

Nie trzeba chyba mówić, że pieniądze są bardzo ważnym aspektem życia. Każdy z nas ma marzenia, a żeby je spełnić potrzebne są pieniądze. Miłośnicy samochodów marzą o zakupie Porsche, miłośnicy wycieczek o zwiedzeniu całego świata, miłośnicy piłki nożnej o jeżdżeniu na każdy Mundial i mistrzostwa Europy. Rodzice marzą o tym, żeby zapewnić swoim dzieciom jak najlepszą przyszłość. A więc, pomimo że pieniądze nie są w życiu najważniejsze, ponieważ zdrowie ma o wiele większe znaczenia, to jednak są bardzo istotne.

Rytuał bogactwa jest skierowany dla każdego, kto chciałby polepszyć swoją sytuację finansową.

W jaki sposób działa rytuał bogactwa?
Rytuał polega na pracy z energiami. Podczas wykonywania rytuałów, wytwarzam ogromną ilość energii, która jest potrzebna do tego, aby przyciągnąć pieniądze dla określonej osoby.
Co potrzebuję do odprawienia rytuałów?
Do odprawienia rytuału bogactwa potrzebne mi są Twoje podstawowe dane, takie jak Imię oraz data urodzenia, aby móc właściwie ukierunkować energię.
Ile czasu potrzeba, aby zauważyć efekty rytuałów?
Aby zauważyć efekty, trzeba poczekać 1-5 miesięcy.
Czy efekty rytuałów są trwałe?
Tak, rezultaty rytuałów są trwałe, rytuał ma za zadanie sprawić, że będzie Ci sprzyjało szczęście w sprawach pieniężnych

Do kogo skierowany jest rytuał bogactwa?
Rytuał skierowany jest dla każdego, kto chce polepszyć swoją sytuacją finansową. Ale mówiąc bardziej konkretnie mogę podać kilka przykładów:
-Dla osób które poszukują pracy
-Dla osób, które chcą zmienić pracę na lepszą
-Dla osób, które uczestniczą w grach losowych
-Dla osób, które chcą założyć działalność gospodarczą i odnieść sukcesem

Nie da się zaprzeczyć, że pieniądze są niezbędne do życia. Jeśli w to nie wierzysz, sprawdź, ilu imigrantów przybywa do krajów, w których jest więcej pieniędzy i opuszcza te, w których ich nie ma. Pieniądz zawsze będzie odgrywał potężną rolę w naszym świecie. Jeśli zależy Ci na polepszeniu sytuacji finansowej, ten rytuał jest dla Ciebie.

Rytuał trwa przez 7 dni i obejmuje 7 sesji, dzięki którym zostanie wyproszona dla Ciebie pomoc u Anioła Fortunaty. Po zakończeniu rytuałów, wysyłam zdjęcia, jako dowód, że rytuały odbyły się.

3 testimonials on “Rytuał bogactwa Anioła Fortunaty – 500zł”

efffka

Dzięki rytuałowi znalazłam pracę jaką oczekiwałam. Wcześniej przez dwa lata pracowałam w miejscu, gdzie była nieczysta atmosfera, ponadto nie zadowalały mnie zarobki. Obecne miejsce pracy zdecydowanie bardziej mi odpowiada. Myślę, że jest to zasługą rytuału, ponieważ propozycja nowej pracy padła nieoczekiwanie z ust mojej znajomej. Zgodziłam się i jestem zadowolona ze swojego wyboru.

Malicka

U mnie także rytuał przyczynił się do poprawy sytuacji finansowej. Od kilku lat pracuję jako nauczycielka i mam sporo wolnego czasu po pracy. Nie miałam pomysłu jak spożytkować ten czas, aby zarobić dodatkowe pieniądze. Dlatego zdecydowałam się na rytuał finansowy. Już po 5 tygodniach od zamówienia, otrzymałam możliwość dodatkowej pracy jako tłumacz, na którą to propozycję przystałam. Jak dotychczas warunki mnie zadowalają, zarabiam dodatkowe pieniądze, nie męcząc się przy tym zbytnio. Pozdrawiam.

Edyta

Dzięki rytuałowi finansowemu moja sytuacja materialna zdecydowanie poprawiła się. Po pierwsze znalazłam pracę na drugi etat, a poza tym zauważyłam, ze jestem bardziej skłonna do oszczędności. Nie wiem czemu, ale wygląda mi na to, jakby pieniądze zaczynały się mnie trzymać. Nie ukrywam, ze jestem naprawdę usatysfakcjonowana obecnym stanem rzeczy. Mam nadzieję, że los nadal będzie mi sprzyjał, jeśli chodzi o zarabianie pieniedzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *