7 dniowe oczyszczanie aury. Usunięcie blokad energetycznych – 500zł

Co to jest aura? Aura to otaczające nas pole energetyczne, w którym zapisane jest nasze zdrowie emocjonalne, psychiczne i fizyczne. W aurze zauważalne są choroby – te, których jesteśmy już świadomi, i te, które dopiero się rozwijają. Oczyszczając aurę, można zapobiec chorobom, a przywrócenie przepływu energii w ciele stymuluje organizm do samoleczenia. Jest ona zakorzeniona w naszej psychice. Z kolorów aury można odczytać, czy dana osoba ma pozytywne nastawienie do życia, czy też odczuwa negatywne emocje. Z aury odczytujemy poziom stresu, depresji i napięć psychicznych. Na zewnątrz możemy maskować nasze złe samopoczucie strojem i niestandardowym zachowaniem, dzięki czemu jesteśmy postrzegani inaczej, niż się czujemy. Prawda jest jednak taka, że w głębi duszy możemy czuć się źle, popadać w depresję, apatię, melancholię. Generalnie, jeśli czujesz, że twój stan psychiczny nie jest w porządku, nie potrafisz odciąć się od toksycznych relacji, popadasz w negatywne stany emocjonalne, oznacza to, że twoja aura jest zanieczyszczona.

Czy możesz sam oczyścić aurę? Medytacja i techniki relaksacyjne pomagają w naprawie aury. Ale zaklęcie oczyszczające aurę i tak powinno być zastosowane dodatkowo. Oto korzyści płynące z oczyszczania aury:

-większa chęć do życia

-lepszy nastrój

-wewnętrzny spokój

– czerpanie radości z życia

-Odcięcie się od toksycznych ludzi

-lepsze kontakty z ludźmi

Podsumowując, oczyszczanie aury jest koniecznym zabiegiem, dzięki któremu poczujesz się znacznie lepiej, a Twoje życie odzyska blask.

 

5 testimonials on “7 dniowe oczyszczanie aury. Usunięcie blokad energetycznych – 500zł”

joaśka

Oczyszczenie aury zadziałało tak jak oczekiwałam. Zamówiłam, ponieważ od jakiegoś czasu byłam ospała, nic mi sie nie chciało. Miałam problemy z tym, żeby rano wstac z łóżka. Rodzice także zauważyli że mam objawy depresji. Ja postanowiłam z tym walczyć i zdecydowałam że zamówię rytuał oczyszczenia aury. To dało efekt. Od zamówienia minęło 5 miesięcy i czuję się zdecydowanie lepiej niż wcześniej. Wstaję bardziej rześka, mam wyraźnie więcej energii. Polecam.

Auka

Witam. Skorzystałam z tego rytuału, ponieważ ponieważ przez ostatnie pół roku zauważyłam u siebie spadek sił witalnych. Ciężko było mi określić, czym to jest spowodowane. Chodziłam do pracy, ale robiłam to na siłę. Po pracy przez większość czasu spałam. Zatraciłam radość z życia. Nie wiedziałam, co mam zrobić, żeby moje życie wróciło na właściwe tory. Dlatego podjęłam decyzję o skorzystaniu z oczyszczenia aury. Spodobał mi się opis rytuału, pasował do mojego samopoczucia. Jak się okazało rytuał zadziałał bardzo dobrze. Minęło pół roku i znowu mam chęci do życia. Znowu chce mi się pracować, ponadto od 2 miesięcy zaczęłam wieczorami biegać. W soboty spotykam się ze znajomymi, znowu jestem bardziej towarzyska.

aurelia

Powodem skorzystania z oczyszczenia aury był zdecydowany spadek samopoczucia. Nie wiedziałam skąd się to wzięło. Wcześniej byłam osobą towarzyską, która miała hobby. Chodziłam na siłownię, dyskoteki, dość często uprawiałam jogging. W pewnym momencie to wszystko zaczęło mnie nużyć. Tak jakbym zatraciła sens życia i łapała depresję. Niby czasem spotkałam się z jakąś znajomą, w dalszym ciągu chodziłam do pracy, ale było dużo gorzej niż wcześniej. Oczyszczenie aury zmieniło ten stan rzeczy. Zaczęłam być znowu zadowolona z życia i powróciłam do swoich hobby. Znowu jest mnie pełno i wstaję rano uśmiechnięta, pełna sił do życia. Pozdrawiam.

Karolina27

Rytuał przyniósł satysfakcjonujące efekty. Powodem skorzystania było to, że nie umiałam pozbierać się po tym jak zostawił mnie mężczyzna. Ciężko było mi dojść do siebie, większość rzeczy które wcześniej sprawiały mi radość, przestały mnie cieszyć. Nie chciałam go odzyskiwać, ale chciałam wrócić do równowagi. Rytuał oczyszczający mi na to pozwolił. W ciągu kilku miesięcy od zamówienia, stałam się weselsza, bardziej towarzyska i co więcej rozpoczęłam chodzić na siłownię. Wcześniej tego nie robiłam i naprawdę spodobał mi się ten rodzaj aktywności.

Gośka32

Zamówiłam rytuał ponieważ od kilku miesięcy czułam się osłabiona. Nie widziałam jednego wyraźnego powodu, czym to było spowodowane. zrobiłam zestaw podstawowych badań i wszystko było w porządku. Mimo tego dzień za dniem upływał jakby w nicości, czułam się wypalona. Osłabły moje kontakty towarzyskie, cięzko było mi zebrać się do kupy nawet wtedy kiedy miałam załatwiać podstawowe sprawy. Do pracy chodziłam jakby z przymusu, zupełnie przestała mnie cieszyć. Nie wiedziałam jak to zmienić. Trafiłam na tę stronę i zamówiłam oczyszczenie aury. Nie liczyłam na oszałamiające efekty, raczej na to, ze pozwoli mi to stanąć na nogi. Tymczasem rezultaty przeszły moje oczekiwania. Już po 3 tygodniach od rytuału poczułam przypływ siły. Zaczęłam wcześniej wstawać, a praca zaczęła mnie ponownie cieszyć. Po kolejnych dwóch miesiącach całkowicie odżyłam. Jestem bardziej wypoczęta, czuję się bardziej rześka i uśmiechnięta. Czuję, że wyszłam z kryzysu. Jestem pewna że to dzięki oczyszczeniu aury. Polecam każdemu kto ma gorszy okres życiowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.