Menu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

7 dniowe oczyszczanie aury. Usunięcie blokad energetycznych.

7 dniowe oczyszczanie aury.  Usunięcie blokad energetycznych.

Cena: 400,00 zł

Aura to delikatna poświata chroniąca nas przed niebezpieczeństwami zewnętrznymi. Trudy życiowe, stres, przykre wydarzenia osłabiają aurę, przez co jesteśmy bardziej wrażliwi na ataki ze strony innych ludzi, zaczynamy gorzej się czuć, a nawet chorować. Zbawienny w tej sytuacji jest Archanielski rytuał oczyszczenia aury. Rytuał trwa przez 7 dni i obejmuje 7 sesji, podczas których, z osobna oczyszczana jest energia każdej z czakr.

Dodatkowe informacje - co potrzebuję i jak wygląda odprawienie rytuału

Rytuały anielskie są w pełni bezpieczne i może z nich korzystać kaażda osoba, niezależnie od wyznania oraz miejsca na świecie w którym aktualnie przebywa.

Po zakupie rytuału proszę o przesłanie odpowiedzi na poniższe pytania na adres: kontakt@biala-magia.pl. Odpowiedzi są niezbędne w celu dopasowania działań magicznych do Twojego problemu.

Lista pytań:
- Twoje imię
- Twoja data urodzenia
- Imię ukochanej osoby
- Data urodzenia ukochanej osoby
- Jak długo trwał Wasz związek?
- Kiedy nastąpiło rozstanie?
- Jakie były powody rozstania?
- Czy korzystałaś/eś z pomocy innego maga w tej sprawie bądź wykonywałaś/eś rytuały na własną rękę?
- Jeśli posiadasz Wasze wspólne zdjęcie lub osobne, bardzo proszę prześlij je na mój e-mail będzie bardzo pomocne w trakcie prac magicznych.

Po otrzymaniu odpowiedzi na powyższe pytania, przygotowuję odpowiednie składniki i ustalam harmonogram rytuału, o czym zostaniesz poinformowana/y w osobnym e-mailu.

Na dowód, że rytuał się odbył otrzymasz fotografię ukazującą przebieg rytuału.

  • Opinie (0)
  • W tej chwili brak opinii.