Menu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

7 dniowy rytuał Anioła Umabela na odnalezienie prawdziwej miłości.

7 dniowy rytuał Anioła Umabela na odnalezienie prawdziwej miłości.

Cena: 600,00 zł

 

Poczucie samotności to jedno z nastraszneijszych uczuć jakie może dotknąć człowieka. Każdy z nas pragnie mieć ukochaną osobę - kochać i być kochanym. Życie niestety bywa okrutne i często bardzo trudno o znalezienie odpowiedniej osoby.  Z pomocą przychodzi nam Anioł Umabel -  przywołuje miłość, pomaga patrzeć sercem by odnaleźć ukochaną osobę. Jego opieka sprawia, że zakochani są szczęsliwi i życją w poszanowaniu własnych uczuć.

Rytuał trwa przez 7 dni i obejmuje 7 sesji, dzięki którym zostanie wyproszona dla Ciebie pomoc u Anioła Umabela.Dodatkowe informacje - co potrzebuję i jak wygląda odprawienie rytuału

Rytuały anielskie są w pełni bezpieczne i może z nich korzystać kaażda osoba, niezależnie od wyznania oraz miejsca na świecie w którym aktualnie przebywa.

Po zakupie rytuału proszę o przesłanie odpowiedzi na poniższe pytania na adres: kontakt@biala-magia.pl. Odpowiedzi są niezbędne w celu dopasowania działań magicznych do Twojego problemu.

Lista pytań:
- Twoje imię
- Twoja data urodzenia
- Imię ukochanej osoby
- Data urodzenia ukochanej osoby
- Jak długo trwał Wasz związek?
- Kiedy nastąpiło rozstanie?
- Jakie były powody rozstania?
- Czy korzystałaś/eś z pomocy innego maga w tej sprawie bądź wykonywałaś/eś rytuały na własną rękę?
- Jeśli posiadasz Wasze wspólne zdjęcie lub osobne, bardzo proszę prześlij je na mój e-mail będzie bardzo pomocne w trakcie prac magicznych.

Po otrzymaniu odpowiedzi na powyższe pytania, przygotowuję odpowiednie składniki i ustalam harmonogram rytuału, o czym zostaniesz poinformowana/y w osobnym e-mailu.

Na dowód, że rytuał się odbył otrzymasz fotografię ukazującą przebieg rytuału.

  • Opinie (0)
  • W tej chwili brak opinii.