Menu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

4 dniowy rytuał pomocy w nauce Anioła Mahasiaha

4 dniowy rytuał pomocy w nauce Anioła Mahasiaha

Cena: 200,00 zł

 

Za sprawą rytuału uzyskasz pomoc Anioła Mahasiaha w zakresie przyswajania wiedzy. Anioł Mahasiah uczy nas cnót takich jak cierpliwość i opanowanie.  Jego opieka przynosi wewnętrzną równowagę. Rytuał ten, bardzo pomocny jest przed wszelkiego rodzaju egzaminami, a także przy nauce języków obcych.

Rytuał trwa przez 4 dni i obejmuje 4 sesje, dzięki którym zostanie wyproszona dla Ciebie pomoc u MahasiahaDodatkowe informacje - co potrzebuję i jak wygląda odprawienie rytuału

Rytuały anielskie są w pełni bezpieczne i może z nich korzystać kaażda osoba, niezależnie od wyznania oraz miejsca na świecie w którym aktualnie przebywa.

Po zakupie rytuału proszę o przesłanie odpowiedzi na poniższe pytania na adres: kontakt@biala-magia.pl. Odpowiedzi są niezbędne w celu dopasowania działań magicznych do Twojego problemu.

Lista pytań:
- Twoje imię
- Twoja data urodzenia
- Imię ukochanej osoby
- Data urodzenia ukochanej osoby
- Jak długo trwał Wasz związek?
- Kiedy nastąpiło rozstanie?
- Jakie były powody rozstania?
- Czy korzystałaś/eś z pomocy innego maga w tej sprawie bądź wykonywałaś/eś rytuały na własną rękę?
- Jeśli posiadasz Wasze wspólne zdjęcie lub osobne, bardzo proszę prześlij je na mój e-mail będzie bardzo pomocne w trakcie prac magicznych.

Po otrzymaniu odpowiedzi na powyższe pytania, przygotowuję odpowiednie składniki i ustalam harmonogram rytuału, o czym zostaniesz poinformowana/y w osobnym e-mailu.

Na dowód, że rytuał się odbył otrzymasz fotografię ukazującą przebieg rytuału.

  • Opinie (0)
  • W tej chwili brak opinii.