Menu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

4 dniowy rytuał ochronny Anioła Lauviaha

4 dniowy rytuał ochronny Anioła Lauviaha

Cena: 300,00 zł

 

Rytuał przeznaczony jest dla osób, które obawiają się negatywnych wydarzeń typu wypadki i kleski żywiołowe oraz cierpią przez nadmierną ingerencję innych ludzi w ich zycie. Lauviah to poteżny anioł - pomoc i opieka, jaką zapewnia, jest ogromna, chroni przed negatywnymi wydarzeniami każdego typu oraz daje nam odwagę do przezwyciężenia własnego strachu.
Rytuał trwa przez 4 dni i obejmuje 4 sesje dzięki którym zostanie wyproszona dla Ciebie pomoc u Anioła Lauviaha.Dodatkowe informacje - co potrzebuję i jak wygląda odprawienie rytuału

Rytuały anielskie są w pełni bezpieczne i może z nich korzystać kaażda osoba, niezależnie od wyznania oraz miejsca na świecie w którym aktualnie przebywa.

Po zakupie rytuału proszę o przesłanie odpowiedzi na poniższe pytania na adres: kontakt@biala-magia.pl. Odpowiedzi są niezbędne w celu dopasowania działań magicznych do Twojego problemu.

Lista pytań:
- Twoje imię
- Twoja data urodzenia
- Imię ukochanej osoby
- Data urodzenia ukochanej osoby
- Jak długo trwał Wasz związek?
- Kiedy nastąpiło rozstanie?
- Jakie były powody rozstania?
- Czy korzystałaś/eś z pomocy innego maga w tej sprawie bądź wykonywałaś/eś rytuały na własną rękę?
- Jeśli posiadasz Wasze wspólne zdjęcie lub osobne, bardzo proszę prześlij je na mój e-mail będzie bardzo pomocne w trakcie prac magicznych.

Po otrzymaniu odpowiedzi na powyższe pytania, przygotowuję odpowiednie składniki i ustalam harmonogram rytuału, o czym zostaniesz poinformowana/y w osobnym e-mailu.

Na dowód, że rytuał się odbył otrzymasz fotografię ukazującą przebieg rytuału.

  • Opinie (0)
  • W tej chwili brak opinii.