Menu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

7 dniowy Archanielski rytuał miłosny by przyciągnąć miłość wybranego mężczyzny lub kobiety

7 dniowy Archanielski rytuał miłosny by przyciągnąć miłość wybranego mężczyzny lub kobiety

Cena: 600,00 zł

 

Miłość jest najsilniejszym i najwspanialszym czuciem jakie jest nam dane poczuć. To banalne stwierdzenie, ale to właśnie miłość nadaje sens naszemu życiu. Widząc zakochanych ludzi, kiedy sami nie mamy przy swym boku drugiej połówki, czujemy zazdrość- i nie ma w tym nic złego. Wszak każdy chciałby poczuć czym jest prawdziwe szczęście. A ten stan możemy osiągnąć tylko wtedy kiedy jesteśmy w szczęśliwym, opartym na wzajemnej miłości, szacunku i zaufaniu związku.

Rytuał trwa przez 7 dni i obejmuje 7 sesji, dzięki którym zdobędziesz pomoc Archanielską w odnalezieniu ukochanej osoby 

Dodatkowe informacje - co potrzebuję i jak wygląda odprawienie rytuału

Rytuały anielskie są w pełni bezpieczne i może z nich korzystać kaażda osoba, niezależnie od wyznania oraz miejsca na świecie w którym aktualnie przebywa.

Po zakupie rytuału proszę o przesłanie odpowiedzi na poniższe pytania na adres: kontakt@biala-magia.pl. Odpowiedzi są niezbędne w celu dopasowania działań magicznych do Twojego problemu.

Lista pytań:
- Twoje imię
- Twoja data urodzenia
- Imię ukochanej osoby
- Data urodzenia ukochanej osoby
- Jak długo trwał Wasz związek?
- Kiedy nastąpiło rozstanie?
- Jakie były powody rozstania?
- Czy korzystałaś/eś z pomocy innego maga w tej sprawie bądź wykonywałaś/eś rytuały na własną rękę?
- Jeśli posiadasz Wasze wspólne zdjęcie lub osobne, bardzo proszę prześlij je na mój e-mail będzie bardzo pomocne w trakcie prac magicznych.

Po otrzymaniu odpowiedzi na powyższe pytania, przygotowuję odpowiednie składniki i ustalam harmonogram rytuału, o czym zostaniesz poinformowana/y w osobnym e-mailu.

Na dowód, że rytuał się odbył otrzymasz fotografię ukazującą przebieg rytuału.

  • Opinie (0)
  • W tej chwili brak opinii.